dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Bojano

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 870 000 zł250,68 m² 7 459,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 129 m²

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego domu jednorodzinnego położonego w Bojanie, otoczonego starannie zaprojektowanym i utrzymanym ogrodem. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł230 m² 8 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 967 m²

Lokalizacja: dom znajduje się w Bojanie - Kaszubskiej wsi, która w ostatnich latach nieustannie bardzo prężnie się rozwija. W niedalekiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 500 000 zł180 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Komfortowy i rewelacyjnie położony dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni kaszubskiej miejscowości Bojano. Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu domu z rynku pierwotnego w Bojanie.Całość inwestycji stanowi 6 domów harmonijnie łączących komfort nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł239,12 m² 6 691,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w Bojanie - przestrzeń i duży potencjał Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w Bojanie, wyróżniający się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł127,57 m² 8 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom - bliźniak (5 pokoi) - położony w miejscowości bojano k. Gdyni. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 127,57 m , powierzchnia działki 504 m . Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł165,94 m² 8 430,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący, położony w spokojnej i malowniczej okolicy blisko Trójmiasta. Zalety nieruchomości : - Działka 1035m2 - Dwa garaże - Bliskość lasu i jezior lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł119,51 m² 10 702,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w ciszy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł230 m² 8 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa posiadłość w Bojanie. Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję usytuowaną w Bojanie - dużej, prężnie rozwijającej się wsi kaszubskiej, położonej w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Bojano,pomorskie

1 768 000 zł224 m² 7 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:581 m²

Marzysz o domu, który łączy w sobie luksusową przestrzeń, najnowsze technologie i kojącą bliskość natury? Chcesz uciec od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Bojano,pomorskie

835 000 zł148 m² 5 634,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: bojano, rozwinięta cześć Gminy Szemud. Powierzchnia: 144,80 m2 Układ: salon oraz 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

1 299 000 zł166 m² 7 828,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Księżycowa

Bojano,pomorskie

1 170 000 zł136 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Nowoczesny nowy! Dom na sprzedaż Dom zbudowany w konstrukcji szkieletowej drewnianej. Powierzchnia: 136.5 m Stan wykończenia: do zamieszkania Ogrzewanie: elektryczne Szczegóły budynku Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Rozlewiskiem

Bojano,pomorskie

949 000 zł133 m² 7 128,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 5-cio pokojowy dom bliźniak z ogródkiem i garażem w bryle budynku, o powierzchni 133,12 m2 w miejscowości Bojano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lisia

Bojano,pomorskie

750 000 zł65 m² 11 608,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny, parterowy dom z opcją dwóch niezależnych lokali - Bojano, ul. Lisia (rok budowy 2024) Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom parterowy składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lisia

Bojano,pomorskie

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

1 940 000 zł230 m² 8 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Brzozowa

Bojano,pomorskie

1 190 000 zł124 m² 9 596,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Idealny dom dla rodziny tuż pod trójmiastem! lokalizacja: kameralne, bezpieczne, zamknięte osiedle domów w zabudowie bliźniaczej " Aleja Brzozowa", zlokalizowane w Bojanie, zaledwie 5 km (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

990 000 zł128 m² 7 760,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Bojano,pomorskie

889 000 zł125 m² 7 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż dom W bojanie na granicy Z gdynią dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Bojano,pomorskie

1 999 000 zł330 m² 6 057,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 394 m²

Szanowni Państwo, niniejszym pragnę Was zaprosić do wyjątkowego domu w Bojanie. Jest on bardzo komfortowy, przestronny. Tutaj poczujecie się bardzo luksusowo i swobodnie. Ten dom już czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Bojano,pomorskie

2 980 000 zł700 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wygodny i atrakcyjny dom, o powierzchni 700 m2, położony w Bojanie, na działce 2 400 m2. Dostojny budynek, o regularnej bryle, został zaprojektowany z wyraźnym nawiązaniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

2 100 000 zł230 m² 9 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa posiadłość W bojanie! Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję usytuowaną w Bojanie - dużej, prężnie rozwijającej się wsi kaszubskiej, położonej w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ponke

Bojano,pomorskie

1 259 000 zł172 m² 7 319,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Poniższa oferta jest idealną propozycją dla rodziny poszukującej gotowego do zamieszkania domu w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miejskich udogodnień. Oferuję Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Bojano,pomorskie

889 000 zł125 m² 7 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Bojano,pomorskie

889 000 zł130 m² 6 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom W bojanie na granicy Z gdynią dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m2, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

1 680 000 zł258 m² 6 514,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

***kupujący nie płaci prowizji*** wyjątkowy dom wolnostojący graniczący Z lasem Zachwycający, nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczym Bojanie, gdzie natura miesza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

1 299 000 zł172 m² 7 552,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż dom z garażem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 172m2 położony na działce o powierzchni 388m2 z pięknym zadbanym ogrodem. Na terenie posesji znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Bojano,pomorskie

889 000 zł130 m² 6 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Królewska

Bojano,pomorskie

1 250 000 zł137 m² 9 148,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Na sprzedaż: elegancki Dom w Bojanie. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Bojano (woj. pomorskie). Ten zadbany dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Bojano,pomorskie

2 980 000 zł700 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Bojano,pomorskie

929 000 zł130 m² 7 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

1 850 000 zł277 m² 6 678,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

2 800 000 zł180 m² 15 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Nietuzinkowa oferta: jedyna taka nieruchomość W tej okolicy! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową rezydencję usytuowaną w Bojanie - dużej, prężnie rozwijającej się wsi kaszubskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Bojano,pomorskie

749 000 zł134 m² 5 589,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Bojanie. Budynek wykonany z dbałością o detale, w wysokim standardzie. Położony pod lasem przy końcu "ślepej" uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Bojano,pomorskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż dom W bojanie dom: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 130 m2, wykończony z dbałością o detale i gotowy do wprowadzenia. Dom dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bojana

Bojano,pomorskie

1 470 000 zł175 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w otoczeniu zieleni, lasów , jezior - bliskość natury z jednoczesnym sąsiedztwem miasta - jeśli to wizja wymarzonego miejsca na ziemi to oferta skierowana właśnie dla Ciebie. Bojano -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

2 100 000 zł230 m² 9 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Bojano,pomorskie

959 000 zł130 m² 7 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bojana

Bojano,pomorskie

1 690 000 zł175 m² 9 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Turystyczna

Bojano,pomorskie

550 000 zł119 m² 4 622,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Tuż przy malowniczej Gdyni ruszyła budowa nowych domów dla Twojej rodziny Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonałe położenie w centrum Bojana. Własny ogródek.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij