dowolna

Domy z poddaszem Bojano - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ciepłucha

Bojano,pomorskie

765 000 zł222 m² 3 449,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny- w stanie deweloperskim - projekt "dom W ligolach"- archon bojano- ul. Cieciepłucha Dom dla rodziny. Przystosowany także dla osób niepełnosprawnych lub starszych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Bojano,pomorskie

1 199 999 zł254 m² 3 854,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 327 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona na osiedlu luksusowych domów jednorodzinnych. Dom wolnostojący, wybudowany w 2003 roku znajdujący się w Bojanie, kaszubskiej wsi położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Zachodnia

Bojano,pomorskie

3 850 000 zł700 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Rezydencja w spokojnej i cichej okolicy, otoczona łąkami i lasem. Powierzchnia działki 2.350 m2. W okolicy tylko nieruchomości siedliskowe o dużej powierzchni. Dodatkowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mieszka I

Bojano,pomorskie

929 000 zł180 m² 5 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż wygodny, przestronny dom położony w spokojnej okolicy domów wolnostojących blisko lasów i jezior. Nieruchomość ta znajduję się 400 metrów od głównej ulicy w Bojanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bojano

Bojano,pomorskie

495 000 zł172 m² 2 877,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Bojano.Powierzchnia domu 172 m2,powierzchnia działki ok. 500 m2.Parter domu o powierzchni 112 m2 obejmuje wiatrołap 3,4 m2, komunikacja 13,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zamczysko

Bojano,pomorskie

455 000 zł172 m² 2 645,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prezentujemy i oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny dwulokalowy, z czego każdy segment o powierzchni użytkowej 172 m2, posadowiony na działce o pow. ok.500 m2 każdy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Bojano,pomorskie

649 000 zł204 m² 3 181,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Dom jednorodzinny wybudowany w 2002 roku parter z poddaszem użytkowym. Powierzchnia liczona po podłodze ok. 204 m.kw. powierzchnia działki 1006 m.kw. Parter: duży salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bojano

Bojano,pomorskie

820 000 zł200 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami na działce 600m, oddany do użytku w 2010roku. Mieszkanie pierwsze: 2-poziomowe 115m (5 pokoi; kuchnia ,łazienka,wc, piwnica, strych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bursztynowa

Bojano,pomorskie

795 000 zł244 m² 3 258,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom (7 pokoi) w malowniczej części Bojana na działce 1455m2. Powierzchnia domu - 244m2. Na parterze trzy pokoje, łazienka, salon połączony z kuchnią, wc, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij