Serce 0 Ulubione

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Bojano

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bojano

Bojano,pomorskie

724 000 zł87 m² 8 321,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo ładnie zaaranżowane, słoneczne, przestronne mieszkanie, gotowe do zakupu. Istnieje możliwość 7- dniowej rezerwacji. Inwestycja zlokalizowana jest w Bojanie, w malowniczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bojano

Bojano,pomorskie

724 000 zł87 m² 8 321,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo ładnie zaaranżowane, słoneczne, przestronne mieszkanie, gotowe do zakupu. Istnieje możliwość 7- dniowej rezerwacji. Bez podatku 2% pcc. Inwestycja zlokalizowana jest w Bojanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Bojano,pomorskie

730 000 zł86 m² 8 439,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Polecamy do sprzedaży czteropokojowy apartament z dwoma garażami położony w nowym kameralnym budynku wielorodzinnym (oddanym do użytku 2021 roku). Mieszkanie jest oferowane z całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bojano,pomorskie

599 000 zł58 m² 10 256,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bojano - Mieszkanie 3 pokojowe 58,4 m2 w domu typu bliźniak z ogródkiem. Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o łącznej powierzchni 58,4 m2 na parterze- salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bojano

Bojano,pomorskie

389 000 zł58 m² 6 706,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z dużym strychem w stanie deweloperskim (58m2, 3 pokoje ) w niedawno oddanym do użytku obiekcie kilkurodzinnym w Bojanie. Teren zamknięty, brama na pilota! Nowo wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów Kaszubskich

Bojano,pomorskie

990 zł42 m² 23,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dom wybudowany w 2018 roku. Dom obecnie ma na piętrze dwa osobne po ok 42m mieszkania każde z pokojem 15. Kuchnio-salonem 20m i łazienką 5m. Co daje na piętrze około 83m. można.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij