dowolna

Domy przy lesie Bojano - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł93 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą 2-piętrowego bliźniaka w Bojanie, wykończonego w nowoczesnym i gustownym stylu, z ogródkiem, podwójnym miejscem parkingowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł271,38 m² 6 076,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Wyjątkowy dom o wysokim standardzie z sauną, klimatyzacją i smart home Bojano, ul. Nad Rozlewiskiem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży absolutnie niepowtarzalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł250,68 m² 7 459,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 129 m²

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego domu jednorodzinnego położonego w Bojanie, otoczonego starannie zaprojektowanym i utrzymanym ogrodem. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł220 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 342 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z krytym basenem | Bojano - blisko Gdyni | 220 m | działka 2300 m Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący w Bojanie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 940 000 zł230 m² 8 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 967 m²

Lokalizacja: dom znajduje się w Bojanie - Kaszubskiej wsi, która w ostatnich latach nieustannie bardzo prężnie się rozwija. W niedalekiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł315 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny, dom wolnostojący z garażem 2-stanowiskowym oraz dużym ogrodem w Bojanie. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł90,19 m² 7 650,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Sprzedam przestronną połowę lewą lub prawą bliźniaka, lokalu mieszkalny o powierzchni użytkowej 90,19 m2 przynależy działka o powierzchni 521 m2 przy ulicy Lisiej w Bojanie. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł180 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Komfortowy i rewelacyjnie położony dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni kaszubskiej miejscowości Bojano. Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ostatni dom W tej inwestycji! zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł635,70 m² 5 818,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 358 m²

Oferta sprzedaży: na sprzedaż prestiżowa nieruchomość - dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 635,70 m (całkowitej 713,40 m ), położony na działce o powierzchni 2 358 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł123,54 m² 7 924,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nad Rozlewiskiem - Twoje miejsce do życia w harmonii z naturą Zamieszkaj w nowoczesnym domu z ogrodem, zaledwie kilka minut od Trójmiasta! Inwestycja Nad Rozlewiskiem to projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł133,75 m² 8 590,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom dla rodziny blisko natury i Trójmiasta - Bojano | ogród | garaż | niskie koszty utrzymania. Szukasz miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła żyć spokojnie, blisko natury, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł267,84 m² 11 196,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Nowoczesny dom Z własnym lasem na dużej działce W bojanie Pow. Domu 267 m | Pow. Działki 2565 m | Wys. Pom. 2,80 m | Wysoki Standard | Komfortowy Rozkład Pomieszczeń | Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł128,34 m² 6 459,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zakupu domu w kameralnej inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. Wołoszyna w Bojanie. Dom w stanie deweloperskim. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu natury - tylko 5,5 km od Gdyni! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu łąk, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł125 m² 6 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni około 125 m , składający się z 4 pokoi, z garażem, w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim położony w Bojanie (powierzchnia całkowita 155 m2) I piętrowy, 6 pokoi, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł165,94 m² 8 430,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący, położony w spokojnej i malowniczej okolicy blisko Trójmiasta. Zalety nieruchomości : - Działka 1035m2 - Dwa garaże - Bliskość lasu i jezior lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł119,51 m² 10 702,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w ciszy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109 m² 6 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom z dużą działką w centralnej części Bojana - idealne miejsce do życia Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Przestronny i zadbany dom z ogrodem, stawem i prywatnym lasem w Bojanie k/gdyni. Miejscowość nazywana 'sypialnią Gdyni' prężnie się rozwija i wciąż jest miejscem odpoczynku od.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł250 m² 7 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Dom z ogrodem w Bojanie, działka o powierzchni 1078m2, ze słonecznym ogrodem oraz przestronnym tarasem. Dwupoziomowy dom z garażem, z możliwością połączenia pięter bądź.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł230 m² 8 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa posiadłość w Bojanie. Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję usytuowaną w Bojanie - dużej, prężnie rozwijającej się wsi kaszubskiej, położonej w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bojano

Bojano,pomorskie

1 870 000 zł250 m² 7 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 129 m²

Szanowni Państwo, zapraszam Was do oferty przytulnego domu z pięknym i zadbanym ogrodem w Bojanie. Dom jest idealny dla Rodziny, która lubi tradycyjne wnętrza, swojski klimat i pragnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

799 000 zł128 m² 6 225,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dostępna W biurze nieruchomości mio casa Słoneczne Tarasy- komfortowe domy w zielonej części Bojana Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Bojano,pomorskie

1 768 000 zł224 m² 7 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:581 m²

Marzysz o domu, który łączy w sobie luksusową przestrzeń, najnowsze technologie i kojącą bliskość natury? Chcesz uciec od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

799 000 zł128 m² 6 225,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żeliwna

Bojano,pomorskie

949 000 zł162 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Na sprzedaż dom w Bojanie koło Gdyni - komfort, przestrzeń i spokój blisko miasta Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Bojano,pomorskie

949 000 zł93 m² 10 204,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

! oferta tylko w Mio Casa! Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą uroczego bliźniaka w Bojanie, wykończonego w nowoczesnym i gustownym stylu, z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

829 000 zł130 m² 6 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

NA sprzedaż domy W bojanie Z bardzo dobrym dojazdem do trójmiasta dom: na sprzedaż posiadamy domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej wykończone z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

799 000 zł129 m² 6 193,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tartaczna

Bojano,pomorskie

630 000 zł85 m² 7 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle Calma w Bojanie - Twój nowy dom w spokojnej okolicy! Szukasz miejsca, które łączy komfort życia pod miastem z łatwym dostępem do miejskich udogodnień? Osiedle Calma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Bojano,pomorskie

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż nowoczesna połówka domu typu bungalow w cichej i zielonej okolicy Bojana. To doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, które cenią spokój, bliskość natury i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Rynek pierwotny. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej typu bungalow, położony w cichej i zielonej okolicy Bojana. To doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

870 000 zł162 m² 5 355,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Dom |162 m | 5 pokoi | Ogród | Garaż | Bojano Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 162,44 m , położony na kameralnym osiedlu w Bojanie. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

870 000 zł162 m² 5 355,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

870 000 zł162 m² 5 355,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

870 000 zł162 m² 5 355,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Bojano,pomorskie

835 000 zł148 m² 5 634,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: bojano, rozwinięta cześć Gminy Szemud. Powierzchnia: 144,80 m2 Układ: salon oraz 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

1 299 000 zł166 m² 7 828,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Księżycowa

Bojano,pomorskie

1 170 000 zł136 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Nowoczesny nowy! Dom na sprzedaż Dom zbudowany w konstrukcji szkieletowej drewnianej. Powierzchnia: 136.5 m Stan wykończenia: do zamieszkania Ogrzewanie: elektryczne Szczegóły budynku Rok.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij