dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bojano

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

349 000 zł1 023 m² 341,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Bojanie przy ul. Wołoszyna! Lokalizacja gwarantująca odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia dostęp do coraz szerszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 305 810 zł3 957 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

1 999 000 zł208 m² 9 610,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom wolno stojący położony w Bojanie, w gminie Szemud, 20 km od Gdyni, o powierzchni użytkowej 202,7 m2, posadowiony na działce 1180 m2, parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł1 725 m² 310,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska uzbrojona działka z miejscowym planem- bojano! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem, ul. Hebla

Bojano,pomorskie

1 890 000 zł250 m² 7 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Dom z ogrodem w Bojanie, działka o powierzchni 1078m2, ze słonecznym ogrodem oraz przestronnym tarasem. Dwupoziomowy dom z garażem, z możliwością połączenia pięter bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Bojano

Bojano,pomorskie

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu domu z rynku pierwotnego w Bojanie.Całość inwestycji stanowi 6 domów harmonijnie łączących komfort nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 023 m² 342,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska, słoneczna, uzbrojona działka z dobrym dojazdem! Bojano! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Lesoki

Bojano,pomorskie

609 000 zł88,98 m² 6 844,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Oferta dostępna W pepper house! nowość! - III etap sprzedaży - na nowej działce Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2. Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Woskowa

Bojano,pomorskie

1 999 000 zł208 m² 9 610,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom wolnostojący Z ogromnym potencjałem! instalacja fotowoltaiczna / kanalizacja / sauna lokalizacja: bojano to ładna wieś kaszubska połączona z Trójmiastem poprzez gdyńską komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Lisia

Bojano,pomorskie

1 430 000 zł128,61 m² 11 118,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Twój energooszczędny dom parterowy z pompą ciepła! | 2024 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom parterowy składający się z dwóch niezależnych lokali, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

29 676 000 zł59 352 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka pod korzystną inwestycję Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 59.352 m2 idealnie nadająca się pod inwestycję. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 124 110 zł9 467 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 023 m² 341,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1023 m / Bojano |/ Spokojna okolica / Media w drodze * bez prowziji od kupującego * Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1023 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Lipowa

Bojano,pomorskie

1 250 000 zł136,65 m² 9 147,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny dom z garażem i tarasem | Bojano | 136,65 m2 Cena: 1 250 000 zł Nowoczesny bliźniak w Bojanie to idealne miejsce dla osób szukających spokojnego życia blisko natury, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

2 100 000 zł220 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 342 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z krytym basenem | Bojano - blisko Gdyni | 220 m | działka 2300 m Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący w Bojanie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ostatni dom W tej inwestycji! zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 840 m² 363,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta mpzp. Płaska.Kształt prostokąt - szerokość 30 m ;długość 61 m. W drodze przy działce znajdują się media takie jak: kanalizacja sanitarna, gaz, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

417 120 zł1 264 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Najważniejsze atuty inwestycji Domy w Bojanie - kameralna zabudowa jednorodzinna nowoczesne domy z ogrodem i garażem - spokojna lokalizacja w otoczeniu zieleni idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

1 049 000 zł127,57 m² 8 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom - bliźniak (5 pokoi) - położony w miejscowości bojano k. Gdyni. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 127,57 m , powierzchnia działki 504 m . Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł230 m² 8 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 967 m²

Lokalizacja: dom znajduje się w Bojanie - Kaszubskiej wsi, która w ostatnich latach nieustannie bardzo prężnie się rozwija. W niedalekiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Bojano

Bojano,pomorskie

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim położony w Bojanie (powierzchnia całkowita 155 m2) I piętrowy, 6 pokoi, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Lipowa

Bojano,pomorskie

447 300 zł1 491 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka przy lesie! w sprzedaży działka o pow. 1491 m2 zlokalizowana w Bojanie przy ul. Lipowej tuż obok lasu. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona, dająca możliwości projektu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Bojano

Bojano,pomorskie

472 560 zł1 432 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spokojna okolica niedaleko centrum dobry dojazd do S6 zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Zachodnia

Bojano,pomorskie

1 190 000 zł179,89 m² 6 615,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa Oferta! Atrakcyjny Dom w Zabudowie Bliźniaczej w Bojanie k. Gdyni. Marzysz o domu, który łączy w sobie spokój natury z bliskością miejskich udogodnień? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Bojano,pomorskie

895 000 zł130 m² 6 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci prowiji Dom w zabudowie bliźniaczej położony na pięknie zagospodarowanym osiedlu. Odbiory I kwartał 2026 roku! Nieruchomość położona w Bojanie k. Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Lipowa

Bojano,pomorskie

769 000 zł111 m² 6 927,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszam na prezentację niezwykłego domu W bojanie! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej! lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 001 m² 389 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W pepper house nieruchomości! Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Bojano Działka budowlana o powierzchni 1001 m wraz z udziałem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu natury - tylko 5,5 km od Gdyni! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu łąk, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 023 m² 342,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

0% prowizji dla kupującego! działka budowlana 1023 m W bojanie objęta mpzp lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdyni. Klimatyczna wieś kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł180 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Komfortowy i rewelacyjnie położony dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni kaszubskiej miejscowości Bojano. Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Kosmiczna

Bojano,pomorskie

1 279 000 zł119,51 m² 10 702,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w ciszy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

1 399 000 zł165,94 m² 8 430,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący, położony w spokojnej i malowniczej okolicy blisko Trójmiasta. Zalety nieruchomości : - Działka 1035m2 - Dwa garaże - Bliskość lasu i jezior lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Lipowa

Bojano,pomorskie

769 000 zł111 m² 6 927,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Bojano

Bojano,pomorskie

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy dom w stanie deweloperskim, położony w malowniczej lokalizacji Bojano ( Domy nad Rozlewiskiem). Rozkład pomieszczeń: parter: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

471 917 zł1 430,05 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 262 m² 530,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 1262m2 w Bojanie w kameralnej i zacisznej okolicy. Objęta mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna mn. Dopuszcza się zabudowę bliźniaczą. Wymiary 30.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł4 635 m² 135,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża, atrakcyjna działka W bojanie atuty: - szeroko rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 099 m² 395,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp w spokojnej i zielonej części Bojana- idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, która marzy o własnym domu z ogrodem, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Józefa

Bojano,pomorskie

2 750 000 zł277 m² 9 927,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! Atuty: - budynek energooszczędny, - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł124,96 m² 6 394,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie płaci prowiji Nowy dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do odbioru. Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras.